Telefon: 515 261 999 » Mobil: 777 261 999 » Web: www.znojemske-reality.cz » E-mail: info@znojemske-reality.cz

Prodej rodinného domu

Prodej rodinného domu

Grešlové Mýto

Obec: Grešlové Mýto

Okres: Znojmo

Katastrální území: Grešlové Mýto

Výměra: 1986 m2

IS: vše

Číslo zákazky: 3693

Cena: 1.995.000.- Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Grešlové Mýto, ležící na trase mezi Znojmem a Jihlavou. Nemovitost se nachází na okraji obce, jako poslední dům ve směru na Moravské Budějovice. Dům byl postaven ve 20tých letech minulého století. Jedná se o poměrně rozsáhlé stavení z užitnou plochou cca 120 m2. Kromě obytné části stojí na pozemcích hospodářské budovy přístupné ze dvora, který navazuje na velkou zahradu. Součet nezastavěných pozemků je více jak 1500 m2. Zahradní plochy jsou momentálně neudržované se vzrostlými ovocnými stromy. Dům je jednopodlažní, střecha sedlová s neobývanou půdou, krytina z pálených tašek. Budova je ve stavu před rekonstrukcí, s nedokončenou přístavbou ve fázi hrubé stavby. Dispozičně je dům koncipován jako 4+1 se vstupní chodbou a komorou. Dům je napojen na elektřinu a obecní vodu, před domem přípojka plynu a možnost napojení na obecní kanalizaci. Přes zanedbaný technický stav má nemovitost své kouzlo a potenciál pro vybudování příjemného bydlení, s dostatkem zeleně v okolí.

PENB se zpracovává. Ukazatel energetické náročnosti G - mimořádně nehospodárná. Údaje budou průběžně aktualizovány. Doplňující informace, případně prohlídku žádejte v RK.

Prodej rodinného domuProdej rodinného domuProdej rodinného domuProdej rodinného domuProdej rodinného domuProdej rodinného domuProdej rodinného domuProdej rodinného domuProdej rodinného domuProdej rodinného domuProdej rodinného domuProdej rodinného domu

Mapa