Rychlý kontakt

Tel.: 515 261 999 kancelář

Tel.: 800 261 999 bezpl. linka

Tel.: 732 405 105 makléř


E-mail: info@znojemske-reality.cz

Adresa: Lidická 4, 669 02 ZnojmoNovinky emailem

energetický štítek

EXEKUCE

Naše realitní kancelář se vyjma klasických prodejů a pronájmů nemovitostí všeho druhu zabývá i právním poradenstvím v případech, kdy se klienti dostanou do vážných finančních problémů, popř. i v horší variantě věci nechají dojít tak daleko, že na jejich nemovitostech vázne jedna či i více exekucí. Do takových situací se dnes může dostat každý, vidíme to denně v médiích všeho druhu. K takové situaci může dojít z důvodu nemoci, krize, rozvodu manželství či jiných důvodů. Pokud jste se tedy již do takové tíživé životní situace dostali a nejste schopni splácet hypotéční úvěry a nevíte jak dál, tak se na nás můžete obrátit. Zkusíme pro vás najít nejvhodnější variantu. Víme, jak řešit teprve hrozící exekuci, či exekuci již vzniklou. Můžeme takto zatíženou exekuci vykoupit, či řádně zajistit její regulerní prodej. To, že na nemovitosti vázne exekuce však neznamená, že se situace nedá řešit. Pokud dluh není vyšší než hodnota nemovitosti, tak je třeba nemovitost zobchodovat co nejrychleji a to ještě za cenu tržní, nebo v případě nutnosti rychlého prodeje za cenou o něco nižší. V případě, kdy exekutor vydraží nemovitost v dražbě, tak v prvním kole je vyvolávací cena o třetinu nižší, než je znalecký posudek. Takže například u nemovitosti v hodnotě 1.5 mil. Kč, může znalecký posudek činit 1.2 mil. Kč a po odečtení jedné třetiny jsme na částce 0.8 mil. Kč, což je cena řádově o polovičku nižší. V tomto případě již ani nemusí dojít k úhradě celého dluhu a klient přijde o nemovitost a do smrti je dlužníkem a je v již neřešitelné situaci. Exekutorům také vždy nejde jen o to, aby výtěžkem dražby pokryly všechny věřitele, ale aby dokončili případ ze kterého si ukrojí v prvé řadě své nemalé poplatky ...

Umíme řešit jak případy hrozících exekucí, tak i již vzniklých. Jsme připraveni takto zatížené nemovitosti buďto vykoupit, nebo zajistit prodej s exekucí. Variant jak postupovat je celá řada. Každý klient je řešen individuálně a jsme připraveni vás zastupovat při jednáních s exekutory a bankami. Nemusíte se o nic starat, vše zajistíme za vás v rámci našeho kompletního servisu.

Proto již neváhejte, volejte nebo pište ještě dnes, pokud se domníváte, že právě vás se tento problém týká. V tomto případě je vhodné začít situaci okamžitě řešit.